Borç Yeniden Yapılandırma

Borç yeniden yapılandırma, firmalar kriz ortamı, beklenmedik piyasa şartları, yönetim hataları vb. nedenlerle piyasa ve finans kurumlarına olan borçların ödenmesinde güçlük çekebilirler. Bu aşamada firmanın finans kurumları ilişkilerinde ayakta kalabilmesi için yapılandırma yapması hayati önem taşımaktadır.

Finans kurumları hiçbir müşterisinin yapılandırma talebini doğru ve gerçek gerekçeler anlatılıp, gerekli teminat şartları sağlandıktan sonra geri çevirmeyecektir. Buradaki en önemli unsur Dali Finans’ın rol alacağı ilişki yönetimi ve sağlam bir iş planıdır. Yapılandırma yapılacak kredinin iş planlamasında mutlaka mevcut durum, niçin bu duruma gelindiği, geri ödemenin nasıl planlandığı bilgileri içermelidir.

Gerekli mali veri incelemeleri yapıldıktan sonra çalışılan finans kurumları ile ön görüşmeler yapılıp mevcut durum anlatılacaktır. Olumsuz finansal durumdan çıkmak için firmanın ödeyebileceği nitelikte finans kurumları ile karşılıklı mutabık kalınarak ödeme planları hazırlanacaktır.

Borç yeniden yapılandırma hizmeti neticesinde planlanan stratejiye bağlı kalmak koşuluyla firma sıkışık durumunda farklı ödeme seçenekleri ile ödeme dengesini kuracaktır. Hem piyasaya hem de finans kurumlarına olan borçlarını rahatça ödeyebilecektir.

Borç Yeniden Yapılandırma İletişim Formu

Lütfen adınızı ve soyadınızı yazınız.
Invalid Input
Lütfen telefonunuzu yazınız.
Lütfen e-posta adresinizi yazınız.
Tercih ettiğiniz iletişim şeklini belirtiniz!
Lütfen mesajınızı yazınız.
(*) İşaretli alanları boş bırakmayınız.

Gönder butonuna basmadan önce lütfen e-posta adresinizi kontrol ediniz.

Invalid Input

Hizmetler

Borç Yeniden Yapılandırma